به دنبال گستاخی و هتاکی یک خواننده خارج نشین به ساحت مقدس امام هادی(ع) و امام عصر(عج)، اعتراض های گسترده ای در فضای مجازی و اجتماعی علیه این اقدام شنیع و وهابی‌پسند صورت گرفت و درخواست های متعددی به دفاتر مراجع تقلید برای صدور حکم ارتداد وی ارسال شد.
به گزارش بولتن حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به یک استفتا در این باره، هرگونه اهانت به ائمه (ع) را موجب ارتداد دانست.

متن این استفتا و پاسخ آن بدین شرح است:

بسمه تعالی

محضر مبارک مرجع تقلید جهان تشیع
حضرت آیت الله مکارم شیرازی (دامت برکاته)
با سلام و احترام؛

نظر به اینکه اخیراً فردی به نام شاهین نجفی که از خوانندگان موسیقی در خارج از کشور می باشد در قالب متن شعر و ارائه تصویری موهون به ساحت مقدس حضرت بقیه الله (روحی فداه) و امام علی النقی الهادی (علیه السلام) و گنبد مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) اهانت نموده و در جهت ترویج این اهانت فایل صوتی و تصویری آن را در پربیننده ترین سایت های اطلاع رسانی قرار داده اند.

تصویر و اصل فایل اهانت آمیز مذکور به پیوست ارسال می گردد.

خواهشمند است تکلیف شرعی شیعیان و دوست داران اهل بیت (علیهم السلام) را در این خصوص بیان فرمایید.

بسمه تعالی

هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم (علیهم السلام) و توهین آشکار به آنها اگر توسط فرد مسلمانی صورت گیرد موجب ارتداد است و اگر توسط غیر مسلمانی باشد داخل در عنوان سابّ النبی(صلی الله علیه وآله) می باشد.
همیشه موفق باشید
ناصر مکارم شیرازی

گفتنی است، بر اساس ماده 513 قانون مجازات اسلامی "هرکس به مقدسات اسلام و یا هریک از انبیاءعظام یا ائمه طاهرین (ع) یا حضرت صدیقه طاهره (س) اهانت نماید، اگر مشمول حکم سب النبی باشد اعدام می شود و درغیر این صورت به حبس از یک تا پنج سال محکوم خواهد شد."

آیت‌الله صافی گلپایگانی: این ها مرتدند

پیش از این هم، آیت‌الله صافی گلپایگانی، از مراجع عظام تقلید در پاسخ به استفتائی که در پایگاه اطلاع رسانی وی منتشر شده، جسارت کنندگان به امام هادی(ع) را 'مرتد' خواند.

این مرجع تقلید در پاسخ به این استفتاء که "مدتی است عده ای اجیر شده که عمدتاْ از ضد انقلاب خارج از کشور می باشند، در فضای اینترنت؛ سایت ها و وبلاگ های خود به راحتی به امام مظلوم شیعیان حضرت امام هادی(ع) اهانت و جسارت می کنند ( طراحی جوک، کاریکاتور، فحاشی، دروغ بستن و ...) حکم این افراد چیست؟"، فرمودند: چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشد مرتدند . والله اعلم

خبر کشته شدن شاهین نجفی در آتش تیر ۹۴

مرگ شاهین نجفی در تیر ۹۴

اخبار جدید مرگ شاهین نجفی

چرا شاهین نجفی مرد ؟

عکس های مرگ شاهین نجفی

عکس خانه آتش گرفته شاهین نجفی

آتش گرفتن شاهین نجفی

تصاویر جدید سوختن شاهین نجفی

کشته شدن شاهین نجفی در آتش سوزی ؟!

کشته شدن شاهین نجفی در آتش سوزی ؟!

 

شاهین نجفی خواننده رپ ایرانی، پس از گذشت چند روز از صدور فتوای ارتداد علیه وی تصمیم گرفت در دادگاه آلمان، از آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید قم، به دلیل صدور این فتوا که او را مهدور الدم می‌کند، شکایت کند.العربیه اضافه کرد: «حکم ارتداد شاهین نجفی پس از آن صادر شد که این خواننده ایرانی، آهنگی جنجال برانگیز با عنوان “نقی” منتشر کرد. منتقدان این آهنگ می‌گویند که در آن به امام دهم شیعیان هتاکی شده است.»

 

شهریار آحادی مدیر برنامه شاهین نجفی در صفحه رسمی فیسبوک خود گفته است که دیشب در یک حادثه اتش سوزی که در منزل این خواننده رخ داده وی پس از انتقال به بیمارستان به هلاکت رسیده خبرگزاری های المان ضمن تایید مرگ شاهین نجفی جسد وی را به پزشکی قانونی انتقال داده تا علت مرگ این خواننده را متوجه شوند
هنوز اخبار دقیقی از نحوه آتش سوزی منتشر نگردیده و اکثر رسانه ها المانی سکوت اختیار کرده اند

 

خبر مرگ شاهین نجفی در سایتهای خبری مطرح اعلام شد . این خواننده ی مرتد به درک واصل شد. این خواننده هتاک چند وقتی است که در هیچ محفل عمومی و خصوصی دیده نشده است و حتی برخی از نزدیکان این مرتد نیز از او خبری ندارند و از او اعلام بی اطلاعی می کنند.

شاهین نجفی خواننده هتاک و مرتد که در ترانه های خود به ساحت مقدس امامان معصوم (ع) توهین کرده بود بر اساس گزارش های غیر رسمی به احتمال قوی کشته شده است.

 

شهریار آحادی مدیر برنامه شاهین نجفی در صفحه رسمی فیسبوک خود گفته است که دیشب در یک حادثه اتش سوزی که در منزل این خواننده رخ داده وی پس از انتقال به بیمارستان به هلاکت رسیده است.

 

خبرگزاری های المان ضمن تایید مرگ شاهین نجفی جسد وی را به پزشکی قانونی انتقال داده تا علت مرگ این خواننده را متوجه شوند.
هنوز اخبار دقیقی از نحوه اتش سوزری منتشر نگردیده واکثر رسانه ها المانی سکوت اختیار کرده اند.

 


 

شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شدبه گزارش ویکس به نقل از سفیرخور؛ ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی اخباری مبنی بر کشته شدن شاهین نجفی خواننده منفور در کشور اوکراین منتشر شده و حال اینکه این اخبار واقیت دارد یا پوششی است برای مخفی کردن این ملعون، با گذشت زمان مشخص خواهد شد.

 

شاهین نجفی خواننده هم جنس بازی که از سوی مراجع اهل تشیع کشتنش واجب اعلام شده بود در باغ الیزای شهر کیف در کشور اوکراین سر بریده سپس آتش زده شد.

 

به گفته پلیس اوکراین جسد شاهین نجفی که به کلی قابل شناسایی نبود از روی گردنبند و همچنین هتل محل اقامت او که در خیابان یانکوفسکی در مجاورت پارک الیزا بود و چون سه روز کسی او را در هتل مشاهده نکرده بود شناخته شد.

 

رسانه های انگلیس آلمان و وابسته به غرب چند ساعتی هست که از انتشار خبر مرگ شاهین نجفی تا صد درصد مشخص شدن مرگش جلوگیری کرده اند.

مرگ شاهین نجفی تیر 94

 

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

mahdi.karimiyan2015@gmail.com

mahdi.karimiyan2015@yahoo.com